Veritabanı Yönetimi ve

İş Zekası Çözümlerimiz.

Yönetilen, Esnek Bulut Veritabanı Hizmetlerini ve İş Zekası Çözümlerini Sizlerin İş İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Birlikte Geliştiriyoruz

Mevcut Veritabanlarınızı Buluta Taşıyoruz

Kurum içi veri merkezinizdeki veya diğer bulutlarda çalışan SQL Server, MySQL, PostgreSQL, MongoDB ve Oracle veritabanlarınızın Azure’a geçişini planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Güvenli, Hızlı, Esnek Bulut Veritabanı Hizmeti Kullanımınıza Sunuyoruz

Azure SQL Veritabanı bulutta çalışan sizin için yönetilen, esnek ve ölçeklenebilir bir ilişkisel veritabanı hizmetidir. Yapay zeka destekli olarak performans ve iyileştirmelerin yapıldığı bu veritabanı hizmetini sizin için yapılandırıyoruz.

Hizmet için bilgi al

En Geniş SQL Server Uyumluluğunu Yönetilen Hali ile Kullandırıyoruz

Hizmet olarak platformun tüm avantajları ile tam SQL Server uyumluluğu sağlayan ve yönetilen Azure SQL Managed Instance ile lokaldeki kullanımınızın aynısını deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Sanal Makinelerde SQL Server Kullanımını Bulutun Esnekliği Kullanmanız için Sizlerleyiz

İşletim sistemi düzeyi erişim, istenildiği kadar özelleştirme gibi seçeneklerle Sanal Makinelerde SQL Server kullanımı için ihtiyaçınız olan tüm taşıma süreçlerini ya da ayarlamalarını sizin için biz yapıyoruz.

Hizmet için bilgi al

İhtiyacınız Olan Veritabanı Ürünleri Bulutta

PostgreSQL, Oracle, MySQL ve MariaDB veritabanı ihtiyaçlarınız için Azure Veritabanı hizmetleri ile ölçeklenebilir, güvenli ve tam olarak yönetilen, esnek bulut veritabanı dünyasını kullanımınız için yapılandırıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Veri Görselleştirme ve İş Zekası Hizmetlerimizle Sizlerleyiz

Self servis ve kurumsal iş zekası ihtiyaçlarınızı karşılamak için Power BI’yı veya Power BI Embedded çözümleri verilerinizdeki içgörüleri gözler önüne çıkarıyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN