SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, ihtiyaçlarınız ve sorularınız için bizlere tüm iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  SSS.

  Bizleri, ürünlerimizi, çözümlerimizi ve iş süreçlerine olan yaklaşımlarımızı daha hızlı tanıyabilmeniz için Sıkça Sorulan Sorular’da yanıtlarımızı bulabilirsiniz.

  SimpliX sizinle birlikte, size en uygun çözümleri deneyim ve uzmanlıkları sunar. Zorlu BT işlerinizi size özel çözümlerle Basitleştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

  Glocalcloud, Simplix Teknolojinin sizlere sunduğu veri merkezi hizmetidir. Ürünümüz isminde yer alan Global üreticilerin kalitesinde Local olarak Türkiye’de hizmetin sunulması mantığına dayanmaktadır. Glocalcloud ile verileriniz Türkiye’deki üst seviye veri merkezlerinde tutulmaktadır. Glocalcloud.net sayfamızdan hizmetimizin detaylarına bakabilirsiniz.

  Canlietkinlik, Simplix Teknoloji tarafından sizlerin hizmetine sunulan Event as a Service çözümüdür. Bu hizmetle müşterilerimiz çalışanlarına yada bayilerine canlı online etkinklikler yapmak istediklerinde herhangi bir alt yapı maliyetine yada lisans maliyetine katlanmadan uçtan uca etkinliklerini binlerce kişiye gerçekleştirebiliyorlar. Canlietkinlik hakkında daha fazla bilgiye ve sizlere sağlanan hizmetlere Canlietkinlik.net sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Biz bu soruya 10 yıllık Cloud teknolojilerindeki deneyimimizle yanıt vermek istiyoruz. Almak istediğiniz hizmete ve yapınıza göre en uygun Cloud üreticisini birlikte uygulayarak seçiyoruz.

  Sanallaştırma ve çalışma mantığı gereği diğer çevre birimleri ve yazılımları konusunda sizlere uçtan uca destek veriyoruz. Portfolyomuzda ve teknik yetkinliklerimizde VMware, Hyper-V başta olmak üzere diğer platformlarda da projeler gerçekleştiriyoruz.

  Yedekleme alanında Veeam’in çözümleri ile hizmet vermekteyiz. İster local veri merkezinizdeki, isterseniz Azure’daki, isterseniz de AWS’deki iş yüklerinize ve verilerinize tam bir koruma sağlıyoruz. Bunun dışında Microsoft 365 servislerinizin de korumasını eksiksiz bir şekilde yapıyoruz.

  Türkiye’de yer alan datacenter’lar üzerinde çalışan GlocalCloud çözümüz, dünyanın en büyük public cloud sağlayıcısı Microsoft Azure ve AWS ile sizlere tam anlamıyla multi cloud hizmeti veriyoruz. Tüm Cloud hizmetlerimizi SimplixCloud sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  Siber Güvenlik alanında özellikle Endpoint güvenliği, Microsoft ortamlarının güvenliği ve Cloud güvenliği konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Daha fazla detay için SimplixSec sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Eğitim veriyoruz ve belki de en keyif alarak verdiğimiz hizmetlerin başında gelmekte. Hangi eğitimleri veriyoruz, tarihleri ve diğer detayları SimplixAcad sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  İş ortaklıklarımızla uzmanlıklarımızı doğal olarak birbirine paralel olarak yürütmekteyiz. Şu an için;

  Microsoft, AWS, Fortinet, Veeam gibi üreticilerle iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Tüm iş ortaklarımız ve hizmetlerimizi SimplixTech sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  SORULARINIZ İÇİN

  İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

  • Küçükbakkalköy mah. Defne Sok.
   Flora No:1 İç Kapı No:365
   34750 / Ataşehir / istanbul
  • +90 216 709 84 26