HİZMETLERİMİZ.

SimpliX olarak Akıllı Güvenlik bakış açısına uygun olarak en yeni güvenlik özelliklerini ve çözümlerini, firmanınızın yapısına uyarlıyoruz ve güvenliğinizi sıkılaştırıyoruz.

Bundan sadece birkaç yıl öncesine göre yönettiğiniz ve koruduğunuz sistemlerin büyük değişimi, gerçekleşen sofistike saldırılar, günümüzün siber güvenlik ihtiyaçlarını büyük bir ölçüde değiştirdi.

Eskiden kuruluşunuzun çevresini belirlemek daha kolaydı, şirket içi sistemler ve ağ kaynakları korunurken, günümüzde bu kadar net bir çevre çizmeniz imkanız hale gelmekte, çalışanlarınız ve müşterileriniz için sunmuş olduğunuz bu noktalardan herhangi biri, genel BT varlığınız için bir güvenlik açığı noktası olabilmekte.

Bu değişime tümleşik ve akıllı koruma çözümlerimizle gerçekten bütünsel bir yaklaşım sağlıyor, şirket içi, bulut ve mobil ortamlarda kimlikleri, verileri, uygulamaları ve cihazları uçtan uca korumanıza yardımcı oluyoruz.

Bulut güvenliği hizmetlerimizle hem genel hem de hibrit bulut mimarilerinde yer alan verileri, uygulamaları ve altyapıları tehditlerden koruyan teknolojileri, politikaları, kontrolleri ve hizmetleri sizin için devreye alıyoruz.

Çoğu BT ortamında yer alan, sunucunun, uygulamanın ve veritabanının varsayılan yapılandırmasının ana odak noktası güvenlik olacak şekilde tasarlanmamıştır. Varsayılan tasarımlar daha çok kullanılabilirlik ve işlevselliğe odaklanır. Güvenlik sıkılaştırmaları yapılmazsa, bu bilgi varlıklarının yüksek düzeyde güvenlik riskleri taşıyacağı anlamına gelir. BT altyapısını oluşturan sistemlerinizi güçlendirerek, saldırılara karşı daha dayanıklı bir altyapı elde etmenizi sağlıyoruz.

Yazılım geliştirme yaşam döngüsünün ilk aşamalarından itibaren güvenliği ele alarak güvenlik açıklarından kaçınmanızı amaçlıyor ve en güvenli uygulamaların çıkmasına yardımcı oluyoruz.

DevSecOps ile güvenliği geliştirme sürecinin her adımına dahil ediyoruz. Geliştirme süreçindeki güvenlik risklerine karşı bir savunma mekanizması uyguluyor ve test etmek için otomasyonel hale getiriyoruz.

Sızma testi uzmanlarımız, sistemlerinizdeki zayıflıkları buluyor ve sizlere raporlayarak önlem almanıza yardımcı oluyoruz.

UZMANLIKLARIMIZ.

SIMPLIX ILE TEKNOLOJİNİN FARKINI YAKALAYIN

GÜVENLİK İHTİYAÇLARINIZ

İÇİN YANINIZDAYIZ !

Bize Ulaşın