Veri Merkezi ve Altyapı Çözümlerimiz.

Azure Altyapı Servislerinin Yüksek SLA’leri ve Kullanım Kolaylılığı ile Size Özel Veri Merkezi Çözümleri Oluşturuyoruz.

Buluta Geçiş Aşamasının Tüm Süreçlerinde Yanınızdayız

Buluta geçiş yolculuğunuzu sizler için değerlendiriyor, planlıyor ve geçişini tamamlıyoruz. Vmware, Hyper-V veya fiziksel sunucuların üzerinde çalıştıkları Windows, Linux işletim sistemlerini, uygulamalarınızı, verilerinizi, sanal masa üstlerinizi ve veritabanı platformlarınızı Azure en sorun şekilde taşıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Kurumsal İş İhtiyaçlarınıza Uygun Sanal Makineleri Kullanımınıza Sunuyoruz

İşletim sistemini, kapasitesini belirleyin sadece saniyeler içerisinde esnek, güvenilir ve ölçeklenebilir Azure Sanal Makineleri sizlerin kullanımına sunalım. Bulut hizmetlerinin tüm diğer servisleri ile entegre edebileceğiniz en güncel sanal makineler ile işlerinizi gerçekleştirmeye başlayın.

Hizmet için bilgi al

Olağanüstü Durumlarda Bile Çalışmaya Devam Etmenize Yardımcı Oluyoruz

Azure Site Recovery ile iş yüklerinizin ve üzerinde çalışan uygulamalarınızın planlı ve plansız kesinti durumlarında da çalışmaya devam etmesini sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Bulut Yedekleme ile Verilerinizin Güvende Kalmasına Yardımcı Oluyoruz

Azure Backup hizmeti ile kurum içindeki verilerinizi en maliyetli çözümle yedekliyor, fidye yazılımlar sonucu ortaya çıkacak durumlara karşı korumasını sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Bulut ve Şirket içi Ortamlarınızın Eş Zamanlı Monitor Etmenizi Sağlıyoruz 

Uygulamalarınızın ve hizmetlerinizin eş zamanlı olarak hem performans hem de kullanılabilirliğini Azure Monitor ile gözlerinizin önüne anlaşılır dashboard’larla getiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Ofisinizdeki Masaüstü Deneyiminin Aynısına, Hatta Daha Fazlasına Sahip Olmanıza Destek Oluyoruz

Azure Windows Virtual Desktop ile dakikalar içinde yüksek ölçeklenebilir, çoklu oturum özelliğine sahip Windows 10 işletim sistemini ve üzerinde çalıştırdığınız tüm uygulamaları evinizin rahatlığında kullanmanızı sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Dünya Devlerinin Sanal Masaüstü Çözümlerini Yapılandırıyoruz

Virtual Desktop Infrastructure (VDI) ihtiyaçlarınızın karşılanması için mevcutta kullanmış olduğunuz Vmware Horizon ve Citrix Workspace ürünlerini Azure platformunun esnekliği, ölçeklenebilirliği ve güvenliği ile kullanmanızı sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Bulut ve Kurum için Yapınızı Güvenli Network Hizmeti ile Yapılandırıyoruz

Hibrit bulut yapıları için kullanılan VPN, Express Route’dan Azure’daki servislerinizin birbiri ile iletişim kurmasını sağlayan VNet hizmetine kadar Azure Networking yapılandırmasını ve güvenliğini sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Yönetilen Dosya Hizmetini Hemen Kullanmanızı Sağlıyoruz

Azure Files‘ı sizler için yapılandırarak Windows, Linux ve macOS gibi tüm istemcilerinizin yönetilen dosya hizmetine güvenle erişmelerini sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN