Tümleşik İletişim ve

Üretkenlik Çözümlerimiz.

Çalışanlarınızın İletişimini En üst Düzeye Çıkarırken Daha Üretken Olmalarına Yardımcı Oluyoruz

Microft Teams ile Tam Bir Takım Olmanızı Sağlıyoruz

Saha çalışanlarınız, ofis çalışanlarınız, yönetim ekipleri kısaca Microsoft Teams ile tüm şirket çalışanlarınızın paylaşılan bir çalışma alanında buluşturuyor, her türlü iletişim kanalları (görüntülü, sesli görüşme, toplantı, dosya paylaşımı, iş atamaları v.d)  ile birlikte çalışmalarına ve daha üretken olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Hizmet için bilgi al

Hareket Halinde Olmanızın Üretkenliğinizi Düşürmesine İzin Vermiyoruz

Bilgisayarınızdan ya da laptop’ınızdan alışık olduğunuz deneyimi mobile cihazlarında da yaşamanıza destek oluyor, daha güçlü ve yenilikçi uygulamaların keyfini sürerken işlerinizi hareket halindeykende yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Üretkenliğinizin Bir Parçası Olan Yapay Zeka Destekli Araçları Şirketinize Kuruyoruz

Microsoft Office‘in yıllardır kullanmış olduğunuz araçları ile çalışmayı sevdiğinizi biliyoruz.  Şimdi Microsoft 365 ProPlus ile gelen bu araçların yerleşik yapay zeka özellikleri ile işlerinize daha kolaylaştırmasına ve yaratıcılık katmasına yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Çalışanlarınızın Her Yerden Güvenli Çalışmasını Sağlıyoruz

Evden, iş yerinden herhangi bir lokasyondan tüm çalışanlarınızın bilgisayar, laptop, akıllı telefon veya tablet fark etmeksizin güvenliğini Microsoft Endpoint Manager ile sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Kurumsal Bilgilerden Yararlanmanızı Sağlıyoruz

Üretkenlik kadar önemli bir konu olan kurumsal verilerinizi içgörülere dönüştürüyor ve çalışanlarınıza daha fazla bilgi ve kullanım sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

İşlerinizi Kolaylaştıran ve Birbirine Entegre Araçları Kullanımınıza Hazırlıyoruz

Microsoft 365 içerisinde yer alan ve paketleriniz dahilinde kullanımınıza sunulan birçok aracı sizler için yapılandırıyor ve tüm organizasyonunuzun kullanımına sunuyoruz.

Hizmet için bilgi al

Üretkenlik Puanız Kaç Öğrenmek İster misiniz? 

Çalışanlarınızın ve normal olarak kuruluşunuzun Microsoft 365’teki teknolojileri nasıl, ne kadar detaylı kullandıklarını ve teknoloji deneyimlerinin puanlanmasını ve sonrasında kurumunuzu dijital dünyada daha üretken nasıl yapabileceğimizi sizlerle planlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN