Saha Çalışanları için

Üretkenlik Çözümlerimiz.

Şirketlerin Ayakta Durmasında Büyük Rol Oynayan Saha Çalışanlarınızın Her Zaman, Her Yerden, En Üretken Şekilde Çalışmasına Destek Oluyoruz.

Saha Çalışanlarınızın Her Zaman Güvenli İletişim Kurmasını Sağlıyoruz

Saha çalışanlarınızın nerede olurlarsa olsunlar işlerini en iyi şekilde yapmasına yardımcı oluyoruz. Microsoft 365 F1 paketi ile saha çalışanlarınızın iş süreçlerini dijitalleştiriyor ve güvenli iletişimin temellerini atıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Çalışanlarının Daha Üretken Yaparken İşbirliklerini Artırıyoruz

Saha çalışanlarınızın daha üretken olmasına yardımcı olabilmek için Microsoft 365 F3 paketi içerisinde yer alan iş yönetimi, cihaz ve uygulama yönetimi araçları ile daha üretken olmalarına destek oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Daha Fazla Etkileşimde Olmanızı Sağlıyoruz

Saha çalışanlarınız ile Office 365 F3 paketi içerisinde yer alan araçları kullandırarak daha etkileşimli olmanıza ve her an bağlantıda kalmanız yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Microsoft Teams ile Tam Bir Takım Olmanızı Sağlıyoruz

Saha çalışanlarınız, ofis çalışanlarınız, yönetim ekipleri kısaca Microsoft Teams ile tüm şirket çalışanlarınızın paylaşılan bir çalışma alanında buluşturuyor, her türlü iletişim kanalları (görüntülü, sesli görüşme, toplantı, dosya paylaşımı, iş atamaları v.d)  ile birlikte çalışmalarına ve daha üretken olmalarına katkıda bulunuyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN