Kurumsal Mobilite ve

Güvenlik Çözümlerimiz.

Çalışanlarınızın Hareketliliğini Destekleyen ve Güvenliğini Sağlayan Çözümleri Etkinleştiriyoruz

Çalışanlarınızın Her Yerden Güvenli Çalışmasını Sağlıyoruz

Evden, iş yerinden herhangi bir lokasyondan tüm çalışanlarınızın bilgisayar, laptop, akıllı telefon veya tablet fark etmeksizin güvenliğini Microsoft Endpoint Manager ile sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Kimlik Avına Karşı Koruma Sağlıyoruz

Microsoft Defender for Office 365 ile her geçen gün sayılarının katlanarak artığı kimlik avına karşın çalışanlarınızın korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Hizmet için bilgi al

Koşullu Erişimlerle Güvenliğinizin Artırılmasına Yardımcı Oluyoruz

Çalışanlarınızın yada cihazlarının erişimlerin koşullara bağlayarak risk durumlarına göre erişimlerini kısıtlayabilirsiniz. Azure AD Koşullu Erişim ile çalışanlarınıza ait cihazlarınızın belirli bir kaynağa, kaynağın uyumlu olması şartıyla erişmesine izinler vermenize yardımcı olabiliriz.

Hizmet için bilgi al

Buluttaki Uygulamaları Denetlemenize ve Yönetmenize Destek Oluyoruz

Cloud App Security ile çalışanlarınızın bulut kaynaklarına daha güvenli yöntemlerle erişmelerini sağlıyor ve üretkenliğinizin kesintiye uğramamasına yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Çalışanlarınızın En Güvenli Hali ile Kendi Parolalarını Sıfırlamalarını Sağlıyoruz

Azure AD, Self Service Password Reset – SSPR‘ı yapılandırarak çalışanlarınızın kendi kendine parola sıfırlamalarını etkinleştiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Her yerden Erişim için Ek Koruma Sağlıyoruz

Çalışanlarınızın her yerden verilerinize veya kaynaklarınıza erişmesi önemli ancak bu erişimin daha güvenli hale getirmek için ek korumalar arıyorsanız, Çok faktörlü kimlik doğrulaması – MFA, uzaktan çalışmayı daha güvenli hale getiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Puanlar Yalan Söylemez Güvenlik Puanlarınızı Yukarı Çıkarıyoruz

Microsoft Secure Score ile kuruluşunuza ait kimliklerin, uygulamaların ve cihazların güvenliğini izlemenize ve şirketinizin güvenlik durumunu puanlarla birlikte daha yukarıya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Verilerinizi Sınıflandırıyor ve Koruyoruz

Azure Information Protection – AIP ile verilerinizi etiketleyerek sınıflandırıyor, sonrasında belirleyeceğimiz kurallarla hassas verilerinizi korunmasına yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Uzaktanda Olsa Tehditlere Karşı Korunmanızı Sağlıyoruz

Çalışanlarınızın uzaktayken bile verimli ve güvenli çalışabilmeleri için onları tehditlere karşı koruyoruz. Bunun için Microsoft Defender ATP (Microsoft Defender for Endpoint)’yi yapılandırarak saldırı yüzeyini küçültüyoruz.

Hizmet için bilgi al

Saldırılara Karşı Davranışlarınızı Raporluyoruz

Çalışanlarınızın güvenlik konusunda ne seviyede olduklarını anlayabilmek, saldırılara karşı tepkilerini anlayabilmek ve  raporlayabilmek için Attack Simulator‘u yapılandırıyoruz. Rapor sonucuna göre güvenlik farkındalığı ve gerekirse daha fazla eğitim alması gereken çalışanlarınızı tespit edip , eğitimler veriyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN