Kimlik ve Güvenlik Çözümlerimiz.

Her şey Kimlik ile Başlar Sözü ile Hareket Ederek Kimlik İhtiyaçlarınızı Güvenlik Çözümlerimizle En Etkin Hale Getiriyoruz.

Bulut Tabanlı Kimlik ve Erişim Yönetimini Kullanımınız için Yapılandırıyoruz

Her şey kimlik ile başlar diyerek Azure Active Directory ile bulut tabanlı kimlik ve erişim yönetimini sağlıyor, çalışanlarınızın oturum açmasını ve kaynaklara erişmesine yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Kimliklerinizin Korunmasına Yardımcı Oluyoruz

Identity Protection, anonim bir IP adresinden, kullanıcınızın en son oturum açma bilgileri alınarak lokasyon bilgisinden ya da kötü amaçlı yazılımdan bağlantılı bir IP adresi gibi bilgilerden oturum açma istekleri tespit eder. Kimlik koruması konusunda sizlere riskli kullanıcılar, riskli oturum açma işlemleri ve  risk algılamalarını raporluyoruz ve kimliklerini koruyoruz.

Hizmet için bilgi al

Verilerinizi Sınıflandırıyor ve Koruyoruz

Azure Information Protection – AIP ile verilerinizi etiketleyerek sınıflandırıyor, sonrasında belirleyeceğimiz kurallarla hassas verilerinizi korunmasına yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Her yerden Erişim için Ek Koruma Sağlıyoruz

Çalışanlarınızın her yerden verilerinize veya kaynaklarınıza erişmesi önemli ancak bu erişimin daha güvenli hale getirmek için ek korumalar arıyorsanız, Çok faktörlü kimlik doğrulaması – MFA, uzaktan çalışmayı daha güvenli hale getiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Çalışanlarınızın En Güvenli Hali ile Kendi Parolalarını Sıfırlamalarını Sağlıyoruz

Azure AD, Self Service Password Reset – SSPR‘ı yapılandırarak çalışanlarınızın kendi kendine parola sıfırlamalarını etkinleştiriyoruz.

Hizmet için bilgi al

Tehditleri Algılamanıza ve Korunmanıza Yardımcı Oluyoruz

Bilinen adı ile Azure Gelişmiş Tehdit Koruması – Azure ATP, şimdiki ismi Microsoft Defender ile kuruluşunuza yönlendirilen gelişmiş tehditleri, riskli kimlikleri ve kötü amaçlı içeriden eylemlerin belirlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca bu tehditleri algılamak ve araştırmak  içinde Active Directory’inizden gelen sinyallerini kullanarak sizlere kimlikleriniz üzerindeki tehditleri gösterip, engellenmesine yardımcı oluyoruz.

Hizmet için bilgi al

Hem Şirket içi Kaynaklarınız Hem de Bulut Kaynaklarınız Güvende

Azure Security Center ile iş yüklerinizin şirket içi ya da Azure’da çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın gelişmiş bir tehdit korumasından faydalanmasını sağlıyoruz.

Hizmet için bilgi al

Buluttaki SIEM’in Avantajlarını Yakalayın

Yapay zeka destekli bulutta yer alan bir SIEM hizmetini kurumunuzun ihtiyaçlarına özel olarak yapılandırıyoruz. Azure Sentinel‘in tehdit yanıtlarını düzenlemeyi ve otomatikleştirmeyi kolaylaştıran özelliklerini ve daha fazlasını yapınıza hızlıca dahil edip, kullanımınıza sunuyoruz.

Hizmet için bilgi al

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bilgilerinizi Bırakın Size Hemen İlgilendiğiniz Hizmet için Çözüm Sunalım.

  Doğrulama kodu

  captcha

  Doğrulama kodunu aşağıdaki alana giriniz (gerekli)

  BULUT

  DNA’MIZDA VAR.

  BİZE ULAŞIN