HİZMETLERİMİZ.

SimpliX olarak Yeni Nesil Yazılım çözümlerimizle işlerinizi basitleştiriyoruz.

Geleneksel yazılım ihtiyaçlarınızın yanı sıra mobil uygulamalar ve cloud native uygulamalarla sizlere yenilikçi çözümler üretiyoruz. Uygulama modernizasyonu ile eski uygulamalarınızın dönüşümü gerçekleştiriyor, buluta çıkmanıza ve daha esnek çalışmanıza destek oluyoruz. Yazılım güvenliği, veritabanı yönetimi ve iş zekası hizmetlerimizle uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ile otomasyonun sağlamış olduğu kesintisiz çalışmanın, hatasızlığın ve verimliliği iş birimlerinizin günlük çalışmalarına uyarlıyor ve daha üretken olurken, maliyetlerinizi azaltıyoruz.

Fikirlerinizi hayata geçirmek ve yazılım geliştirme projelerinizi başarıya dönüştürmek için gerekli olan içgörü ve uzmanlığın yanı sıra en uygun metodolojileri belirleyerek sizlere özel web ve mobil tabanlı uygulamalar üretiyoruz.

Bulut DNA’mızda var ve bulut teknolojilerindeki en üst deneyimimizle sizlerle çok daha esnek, hızlı ve ölçeklenebilir bulut merkezli yeni nesil hizmetler sunuyoruz.

BT alt yapınıza ve uygulamalarınıza en uygun bulut platformunu seçiyor ve bulut yolculuğunuza başlıyoruz. BT odaklı geçişler için Rehost ediyor,(lift & shift) Uygulama odaklı modernizasyonlar içinde Refactor, Rearchitect ve Rebuild ediyoruz.

Yazılım geliştirme yaşam döngüsünün ilk aşamalarından itibaren güvenliği ele alarak güvenlik açıklarından kaçınmanızı amaçlıyor ve en güvenli uygulamaların çıkmasına yardımcı oluyoruz.

DevSecOps ile güvenliği geliştirme sürecinin her adımına dahil ediyoruz. Geliştirme süreçindeki güvenlik risklerine karşı bir savunma mekanizması uyguluyor ve test etmek için otomasyonel hale getiriyoruz.

Başta bulut tabanlı veritabanı hizmetlerimizle kurumunuz için güvenli, esnek veritabanı hizmetlerini sunuyoruz. Kurum içi veritabanları için bakım, yedekleme, yükseltme, güvenlik sıkılaştırmaları ve performans iyileştirmeleri yapıyoruz. Ayrıca veri kaynaklarınızdan aldığımız verileri, birleştiriyor, görselleştiriyor ve analizler yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Robotic Process Automation – RPA alanında çalışmalarımızı ve projelerimizi UiPath ile gerçekleştirmeyiz.

UZMANLIKLARIMIZ.

SIMPLIX ILE TEKNOLOJİNİN FARKINI YAKALAYIN

YENİ  NESİL

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ İÇİN

Bize Ulaşın