Windows Server 2019 Hibrit ve Azure IaaS Eğitimi!

SimpliX olarak en çok sevdiğimiz hizmetlerin başında gelen ve sizlerle bir arada olmamızı sağlayan eğitimlerimizi ne yazık ki içinde bulunduğumuz pandemi dönemindeki önlemlerden dolayı yüz yüze gerçekleştiremiyoruz. Teknolojinin ve bizim görevimiz engelleri aşmak olduğu için yıl sonuna kadar sizler için her ay en az bir eğitimi ÜCRETSİZ verme kararı aldık.

ilk eğitimimiz Windows Server 2019 Hibrit ve Azure IaaS çözümler üzerine olacak. Tamamen resmi müfredata uygun olarak gerçekleştireceğimiz ve üç gün boyunca uygulamalı olarak gerçekleşecek bu eğitimimize sizlerin kayıtlarını bekliyoruz.

Eğitim kartını buradan indirebilirsiniz. Eğitim kartını dikkatlice okumanızı rica ediyoruz. Eğer eğitimin amacı, kazanılacak beceriler ve eğitim içerikleri sizin teknik gelişiminiz ve kariyeriniz için uygunsa değilse diğer adayların haklarına engel olunmaması adına kayıt olmamanızı rica ederiz.

Eğitim uygulamalı olarak olarak gerçekleşeceği için lab ortamın sağlanması olmazsa olmazımızdır. Bu sebepten dolayı Lab Kurulumu dokümanını indirip incelemenizi ve bu eğitim için böyle bir hazırlık yapmayacaksınız diğer adayların haklarına engel olunmaması adına kayıt olmamanızı rica ederiz.

Aşağıda yer alan Eğitim Başvuru Şartları sizler içinde uygunsa Eğitim Ön Kayıt Formunu doldurmanızı bekliyoruz.

Hep birlikte keyifli, faydalı ve sizlerin teknik becerilerine katkı sağlayacak bir eğitim olmasını dileriz.

Eğitim Başvuru Şartları:

  • Eğitim kontenjanı eğitimin kalitesi ve sizlerin eğitimden ve eğitmenden yeteri kadar bilgi ve deneyim alabilmeniz adına 20 asil ve 10 yedek katılımcı ile sınırlanmıştır. Bu sebepten eğitime katılabilmek için eksiksiz ve doğru bir şekilde Eğitim Ön Kayıt Formunu doldurmanız gerekmektedir.
  • Yedek adaylar asil katılımcıların eğitime katılmaması durumunda eğitimden bir hafta önce bilgilendirilecektir.
  • Eğitim kartını öncelikle dikkatle inceleyin, eğitim kartında yer alan eğitim amacı, ön koşullar sizin için geçerli ve uygunsa ön kayıt formunu doldurun.
  • Ön kayıt formuna girmiş olduğunuz bilgiler doğru değilse ve doğrulama e-mailini göndermeyecekseniz eğitime katılım hakkınız yanacaktır.
  • Eğitim sırasında eğitmenin talep etmesi durumunda kamerasını açarak eğitime dahil olamayacakların eğitime başvurmamasını rica ederiz.
  • Eğitim öncesi Lab Kurulumu tamamlayamayanlar eğitime katılamayacaklardır, çünkü eğitimimiz uygulamalı bir eğitimdir.
  • Ön kayıt başvurusunun geçerli olması için SimpliX Teknoloji Hizmetlerine ait Linkedin hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
  • Eğitime katılanlara ait bilgilerin ve eğitim sırasında paylaşılan içeriklerin (video, ses gibi) sosyal medya ve diğer ortamlarda paylaşılması yasaktır.
  • Katılım sertifikası eğitimin tamamına katılanlara verilecektir. ( Örnek olarak aşağıda yer almaktadır)

Tüm sorularınızı ve öğrenmek isteklerinizi info@simplix.com.tr üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Örnek Katılım Sertifikası!