SimpliX Security Labs Açıldı!

SimpliX olarak bir süredir hem içerikleri, hem senaryoları hem de kullanılacak teknolojileri üzerinde hassasiyetle çalıştığımız ve sizlerle birlikte canlı sistemler üzerinde gerçek saldırı ve korumalar yapılabilecek SimpliX Security Labs’ı açtığımızı duyurmak isteriz.  SimpliX Security Labs yeni nesil güvenlik konseptleri “Intelligent Security” ve “Zero-Trust” dahil birçok yaklaşımı inceleyebileceğiniz ve başta Microsoft 365 güvenlik çözümleri olmak üzere Fortinet, Forcepoint ve Karspersky gibi üreticilerin çözümlerini de tanıyabileceğiniz bir laboratuvar.

SimpliX Security Labs‘ta kimlik güvenliğinden, anomali tespitine, tehdit korumasından, e-posta güvenliğine, bilgi güvenliğinden, veri kaybı engellemeye kadar birçok güvenlik çözümünü senaryolar üzerinden gerçekleştirerek ürünleri ve koruma yeteneklerini deneyimlerinizle ölçümleyebileceksiniz.

SimpliX Security Labs sizlerin kullanımına her zaman açık istediğiniz zaman bizlere ulaşarak Lab’larımızdaki senaryoları gerçekleştirebilir ve birlikte canlı olarak güvenlik sonuçlarını görebiliriz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken info@simplix.com.tr ‘ye e-mail atmak ve uygun zamanınızı belirtmek.